Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan melegítsem a vizet,...

Hogyan melegítsem a vizet, amíg nincs gáz, a gázcsövek felújítása miatt?

Figyelt kérdés
Belvárosi társasházban kb. 3 hétig nem lesz gáz, mert a felszálló gázvezetékeket cserélik... A főzés nem probléma, mert van villanytűzhelyem, fűteni még nem kell (de ha hideg is lesz, a klímával tudok fűteni), de a melegvíz-ellátást nem tudom, hogy hogyan fogom megoldani. Villanybojlert nyilván 3hétre nem veszek... Milyen megoldás lehetséges?

2014. szept. 13. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegítsd a tűzhelyen. Régen is ott melegítették a mosdáshoz, mosáshoz a vizet. Teához a mikróban is melegítheted.
2014. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, van elektromos vízforralóm is, de abba csak 1liter víz fér, ezért egy fürdés alkalmával elég macerás a dolog, de hát valahogy majd megoldom :)
2014. szept. 13. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Villanytűzhelyre feltehetsz 10 literes lábast is.
2014. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet fürödni 5 liter meleg vízzel. SZIVACS
2014. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fürdeni, elég alaposan lemosakodni.
2014. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem borzasztóan hiányozna, hogy legalább egy zuhanyt vehessek, egy hétnél biztos nem bírnám tovább.

Nagyrészt 5-10 liter meleg víz, lábasban melegítve, szivaccsal mosdva, de én legalább egyszer megtölteném a kádat rendesen, ha van kád, ha nincs, akkor esetleg a szüleidhez nem tudsz átkéredzkedni egyszer fürdeni?

Persze ha te bírod a macskamosdást, akkornincs gond.

2014. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam még egy tippet: mosógéppel felmelegíted a vizet, és beengeded a kádba.
2014. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszel egy havi bérletet a legközelebbi uszodába ;)
2014. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!