Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beltérre létezik "puha"...

Beltérre létezik "puha" járólap, olyasmi mint az új játszótereken?

Figyelt kérdés

Még csak tervezgetés, álmodozás folyik. Nappaliba (ill. az egész lakásba, mert 1 szobás:D) gondoltam valami alternatív megoldást a szőnyegpadló vagy laminált parketta kiváltására. A szőnyegpadló életképtelen mellettem, mert 2 nap alatt úgy koszolom össze, hogy soha nem lesz az szép. Viszont ami előnye, hogy télen puha és melegít, de a fő dolog amiért jó lenne mégis, hogy tompítja valamennyire a zajt, és nem akarok így frissen összeveszni az alsó szomszédokkal:D Van egy kutyám akinek rendesen kopog a körme a parkettán / kövön, erre is megoldás lenne a szőnyeg, de hát a fönti okok miatt nagyon nem szeretnék szőnyeget. A második verzió, a parketta - kinézetben ezt szeretem a legjobban, és jól takarítható is, nekem bármi jöhet amit moppal fel tudok mosni, csak a porszívót ne...:D Viszont ez is kopog, talán ez kopog a legjobban, és olyan rossz érzés, hogy miközben járkálok, tudom hogy alul kb. nyomon követhetik, merre megyek a szobában:D

A harmadik verzió, a beltéri járólap. Imádnám, hogy szépen takarítható, kétbalkezes-barát:)) Viszont nyár kivételével egész évben iszonyat hideg... És ugyan biztos ki lehet választani valami szépet is, de nekem kinézetre is olyan steril, olyan mint egy iroda, nehezen tudom elképzelni, hogy otthonos is tudna lenni.

Na de most, hogy az összes burkolatot kilőttem, össze is gyúrtam egy negyedikké: Egy puhább, rugalmas, egyáltalán nem kopogós járólap!:D Olyan, ami ezeken az új EU-s játszótereken van, amin szerintem egy pohár se törne el ha leesne. Kutyám körme nem kopogna, távirányító nem esne le az összes szomszédot felverve, labda pattoghatna, de mivel mégiscsak járólap, ezért takarítani is könnyen lehetne, szóval a képzeletemben ez egy álom lenne, ha létezne ilyen:)) Na de a fő kérdés, hogy ilyen létezik? Vagy ezt csak kültérre lehet használni? Esetleg milyen hátrányai lehetnek, amire nem gondoltam? Rakott-e már le valaki valahova ilyet, és mik a tapasztalataitok vele? MINDEN infónak örülök!!!

Ui, biztos hosszú voltam, bocsánat, na de tervezgetés közben az ember így agyal... :D



2014. szept. 20. 03:01
 1/3 anonim válasza:
Pont ezen gondolkodtam tegnap...sztem marha nehéz takarítani, nagyjából nem is lehet. Meg nagyon furán mutat beltéren. Így letettem róla
2014. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ELőző lakásunkban gumi burkolat volt, imádtam. Most vettünk lakást, itt már ne lesz mindenhol gumi, de azért több helyen az lesz.


Esetleg nézz utána.

2014. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Parafa. Nézz utána, csak kicsit drága.
2014. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!