Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehetne 'feldobni' a...

Mivel lehetne 'feldobni' a szobám?

Figyelt kérdés

Fehérek a falak, és eléggé jellegtelen a szobám. Szeretném egy kicsit rocker-osabbá tenni. Mit tudnék venni viszonylag olcsón, vagy mit tudnék csinálni egyedül? A poszterezés ki van lőve, mert összesen 2 olyan poszterem van, amit kitennék a falra... Minden normális válaszolónak megy a zöld pacsi. :)

14/L



2014. szept. 20. 17:21
 1/5 supra01 ***** válasza:

Szia!

Itt meg máshol is nézhetsz kiegészítőket pl. kitűző, fejkendő, póló, láncok, csuklószorítók stb. amit meg tudsz venni és azt kiteheted a szobádba.

De ha van bolhapiac vagy a környékeden vagy neten vehetsz régi rock hanglemezeket és annak a borítóját vagy a lemezt is kiteheted.

Léteznek olcsó falmatricák is, amivel nagyon jól feldobhatod a szobád


[link]

2014. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Esetleg új függöny, növények(nekünk is van) akkor szép ékszertartók amikre kirakhatod az ékszereidet esetleg rajzaidat vagy előhívatott fényképeket is ki lehet rakni nagyon szép lehet. :)
2014. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És fesd ki narancssárgára!Igazi energia bomba!:)
2014. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ismerem a problémát. Az én lányszobám is hófehér volt. Próbálkoztam festményekkel, de nem olyan öregesekkel vagy túl értékesekkel hanem amit én készítettem. Vettem a papírboltban óriási festővásznat és arra dekopázsoltam a kinyomtatott fotóim. Majd mindenféle szinekkel és eszközkkel le nyomatokat készítettem a képek közé. A tenyérlenyomatokból fát és egyebeket. Jó színes lett.

Később ez is kevés volt. A szobán sokat lendített egy új színes függöny. De igazán jó az lett amikor közöltem a szüleimmel hogy átfestek egy -két falat sárgára és narancssárgára. Aztán lett csak igazán barátságos. Ja!Én lusta voltam növényeket locsolni, de nagyon feldobta a szobát egy-két olyan növény amit ritkán kell locsolni.

2014. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia:)Nem tudom, hogy milyen az ízlésed a rockoson belül, de én ajánlanék neked egy lila falszínt amihez halványabb vagy sötétebb függönyt vegyél ezt te eldöntöd. Mivel rockeros vagy vehetsz egy-két egyszerű műanyag képkeretet átfested vagy festékszóróval átfújod feketére vagy valami metálos színre ragasztasz rá szegecseket és kész is az egyedi képkereted. Így párszáz forintból magad alkottál egy neked tetszőt.

Még annyit lehetne akkor, hogy netről nyomtatsz ki mondjuk a kedvenc bandádól vagy a hobbidhoz kapcsolódó képeket és a faladra mintába rendezve felragasztod őket. Az is nagyon sokat dob még ha mondjuk veszel egy új szőnyeget az sem kerül olyan sokba. Meg ha van olyan ismerősöd aki tud varrni (géppel) varrathatsz vele egy need tetsző ágytakarót vagy díszpárnákat.

Gondolkodj ilyen apró dolgokban és hidd el, hogy nagyon menő szobád lesz. :) Inspirálódásként pedig írd be youtube-ra hogy DIY roome decor/DIY rock room decor és rengeteg mindent kifog dobni:)

Sok sikert:)

15/L

2014. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!