Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnam feldobni a...

Mivel tudnam feldobni a szobam hangulatat? 16/F

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:56
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
100%

növényekkel, gyertyákkal, poszterekkel, festményekkel, valamilyen tárgy gyűjtésének darabjaival, textilekkel, rejtett fényekkel, festékkel....


elég nagy választási lehetőséget hagytál, ezt igazán Te tudod eldönteni, Te ismered Magad, a stílusodat...

2012. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a stílusod.Ha rocker ,metálos , punk , emo vagy hasonló vagy akkor darkos sötét berendezést keress.
2012. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a fal jó állapotú egy textil csere (függöny, párna, szőnyeg) is csodákra képes. Néhány szép kép a falra, esetleg növény és kész.
2012. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi időnkben néhány Ossian, Pokolgép, meg pucér csajos poszter tökéletesen megtette!


33/F

2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hehee... Latom vannak itt ven oreg rockerek is. ;)
2012. márc. 18. 21:14
 6/13 anonim válasza:

Én régen a Bravós újságok képeit raktam ki. De lávalámpa, egyéb világító kütyük jó megoldás lehet.


[link]

2012. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A legnagyobb felületek szineinek megváltoztatásával tudod gyökeresen megváltoztatni az eddigi hangulatot:

fal, függöny, szőnyeg, falvédő, bútorkárpit.

Pl. ha új függönyt veszel, új színűt, talán az a legolcsóbb, legegyszerűbb változtatás.

Nálam pl. minden egyszínű napsárga, narancs és piros. Ezt a 3 szint variálom a függönnyel, bútorkárpittal és szőnyeggel.

Lehet venni pl. műszörmét, velúrt a szükséges méretben, amivel aztán leteríted az ágyat: az is jó nagy felület egy új, vidám, barátságos színnel.

2012. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy használt akár üzemképtelen gitár fel a falra.
2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem találok megfelelő weboldalt, ami pont azt illusztrálná, amire gondolok, de valami iylesmit magyaráztam délután a színekről:


[link]


[link]

2012. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még a hangulatvilágítás, ami eszembe jut.


Szeretem a gyertyát, szép gyertyatartókat, olyan mécseseket, amik mintát vetítenek a falra, a fényfüzért, fényfüggönyt, illetve lehet kapni ún. LED-csíkot többféle színben, amivel sajátos hangulatot lehet kelteni a szobában.

Fényfüggöny, fényfüzér a Google-ban kereshető, ezek szétszórhatók a szobában.


Itt több képet látsz a led-szalag felhasználási ötleteiről, máshol nem találtam:

[link]

2012. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!