Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet-e kerámiabetétes csaptel...

Dudoma János kérdése:

Lehet-e kerámiabetétes csapteleppel valamit kezdeni, ha csöpög?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Cserélni a betétet.
2014. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Igen csere. Próbáltam már hogy szétszedtem egyet és vízkőoldóztam majd összeraktam, de nem használt neki. Bírta pár napig és megint csöpögött. Ez egy legalább 10 éves betét volt és így is sokáig bírta. A legegyszerűbb csöpögés lehet vízkőtől is és attól függ mennyi idős a csaptelep és a betét is, ha 10 évesek akkor valamit biztos kell cserélni. Megkophat a csaptelep fémrésze is ezért vedd ki a betétet és nézz bele lámpával hogy látsz e rajta olyan kopást ami a csaptelep belsejében lett. Mert akkor hiába a betét csere.


Fontos az egész életkora / minősége. Egy drága cucc jobban is bírja és valószínűleg elég az új betét. Ha olcsó és régi fontold meg egy teljesen új vételét. Vannak leárazva (friss adat) pl Kludi mosdó csaptelep 12e, utolsó darabos dolog. Megéri.

2014. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!