Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a vadi új...

Mitől van az, hogy a vadi új egykaros kádtöltő csapteleppel kínszenvedés a vízhőfokot beállítani?

Figyelt kérdés

Hol nagyon meleg, hol nagyon hideg. Nehezen mozog a karja.

Pedig nem a leggagyibbat vettük meg.


2009. nov. 7. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelés közben nem húztad el valamerre? Nem feszül? Nem esett le s elhajlott? Ha nehezen járt fölszerelés előtt is akkor vidd vissza és vegyél egy másik típusút.
2009. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy nem a leggagyibbat? Igazából ami jó csaptelepnek mondható az 15.000 Ft-tól kezdődik. Pl. Kludi vagy Grohe. Még egy módon állapítható meg egy csaptelepről, hogy milyen a minősége. Az pedig a súlya. Az ilyen 5-10.000Ft-os csaptelepek könnyűek, de egy jó csaptelepnek van súlya. Én a vízvezetékszerelés szakmában dolgozom, és elég gyakran tapasztalom azt, hogy pénz lenne rá, de mégis megveszik a sz.rt, már elnézést, és inkább cseréltetik 3-4 év múlva.
2009. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi a márkája? Ugye nem Mofém?
2009. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nem érdemes gagyit venni, de: ha a vízkő miatt elromlott csaptelepre a garancia nem vonatkozik (mindegy hogy 5 vagy 50-ezres csaptelep), akkor ha tudom, hogy nagyon rossz minőségű a vizem a legolcsóbbat veszem és valóban 4 évente lecserélem. Akkor is ha számolunk, neked ugyanannyi pénzért lesz 16 év múlva egy javított 16 éves csapteleped, de nekem új lesz. Különben 6 éve lakom olyan helyen, ahol rettenetesen magas vízkőtartalma van a víznek s az összes olcsó gagyi csap a házban már 6 éve bírja.
2009. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!