Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tennétek ha az ablakotokat...

Mit tennétek ha az ablakotokat ferdén építenék be? Egy centi van kettő ablakomba is. Párkány felmérésnél derült ki.

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 3. 19:05
1 2
 11/14 NilsHolgersson ***** válasza:
Én azt látom, hogy a szaki a régi ablak helyére rakta a újat. Nézzétek a külső vakolást, ahhoz illesztette az újat. Ergo a régi ablak volt szar helyen. Szedesd ki, mert belül a párkány is érdekesen fog állni, kívül meg ha redőnyt rakatsz...
2014. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazság szerint, ha az ablakaid vízszintesek és két irányban függőlegesek is, akkor nem lesz velük bajod. A párkányfogadóig van cca 1,5 cm hely, ha nem alumínium párkányaid lesznek, azon simán és észrevétlenül el lehet "csalni" azt az 1 cm-t. Jobban jársz, mintha szétbarmolnák a külső spalettáidat, hogy párhuzamos lehessen a falsíkoddal.
2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Épp ez a gond ami látszik a külső képeken, hogy egyik oldalon nem tették ki annyira mint a másikon.

Amelyik ablakot belülről fényképeztem ott kívül téglával van kirakva a ház fala így nincs ferde vakolás.

2014. okt. 5. 20:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Értem már, az a baj, hogy a fal síkjával nem párhuzamos az ablaküveg. Ez nekem elsőre nem tűnt fel a képeken, mert az ablak vízszintes állását néztem, a vízmérték miatt is arra gondoltam, hogy azzal van bajod.


Ez már szerintem is gond, gondolom azóta kijavíttattad velük.

2014. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!