Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel tennél fel egy rácsot (betörés ellen) egy ablak elé?

Figyelt kérdés
Ablakot cserélek,ami a szomszéd felé néz.60cmx120cm. párkány is van,horganyzott vaslemezből. Hogyan rakjak erre rácsot ?

2013. aug. 2. 11:19
 1/8 Józsi21 ***** válasza:
Én átfurnám a rács felfogatási pontjainál a falat,és a másik oldalt pántolnám utánna eltüntetném (bevakolnám)a nyomait.
2013. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kitől tartasz, szomszéd fog betörni ?

Ekkora rácson 6 ,de legyen 8 felcsavarozási hely .

Tipli a falba és 60 as csavarok .Mindenhova be lehet törni,

csak a lehetőséget lehet megneheziteni .Tehet az 1 válaszoló akár 20 db csavart is körbe,belül lehegesztve,ha én erővágóval elcsipdesem a rácsot.Ez még aránylag hangtalan is .A betörő fejével kell gondolkodni ,hogy juthatnák be ide könnyen .

2013. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Józsi21 ***** válasza:
bocs második de:most cserél ablakot,tehát egy 0,5,1 órával tovább tart ha átfúrja,kiigazítani mindenféleképpen kell,ha tiplizel vmit,az miért biztosabb módszer mint az átmenő csavar?,végezetül valami oka csak van hogy oda rácsot akar tenni
2013. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Józsi21 ***** válasza:
Amugy ha én tenném fel a rácsot megnézném hogy mit alkotsz erővágóval!:)
2013. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én be szoktam fúrni a falba (ferdén), a furatba beütök egy köracélt, betonvasat vagy egy négyzetvasat és ehhez hozzáhegesztem.
2013. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Józsi21 ***** válasza:

5/5

Ez jobb mint az enyém!

Lopom:)

2013. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Átmenő, kapupánt fejű csavar.
2013. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.A mai világban jobb félni,mint megijedni. Jelenlegi szomszéd okés,csakhát a jövő bármit hozhat.
2013. aug. 3. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!