Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit gondoltok, drágán dolgozna...

Mit gondoltok, drágán dolgoznak a burkolók/kőművesek meg úgy általában a szakmukások?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy embert egy munkáról (11 nm2 hidegburkolása) és mondott 20000 Ft-ot. Belegondoltam, hogy ez mindenképpen egy napi munka, plusz még az aljzatkiegyenlítő miatt még előtte mondjuk fél nap. Tehát másfél napos munkáért kap 20 ezer forintot. Ez napi 13300 Ft, havonta (25 nappal számolva) 332.500. Kiszámoltam az én fizetésem a munkaadói járulékkal együtt is havi 290 ezer. Szóval lehet hogy talán nem is olyan drágák ezek a burkolók/kőművesek mint ahogy sokan gondolják? Figyelembe véve, hogy 60 éven felül már nemigen tudnak majd dolgozni és minden vasárnap, vagy december januárban sem.

2014. okt. 5. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az anyagon is keres 5-10 százalékot, mert olcsóbban veszi meg a saját nevére


kedvezményt kap


amelyiknek van saját raktárkészlete, az még olcsóbban jut hozzá

2014. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hidd válasza:

8/11-es ne kamuz már hogy megadod a dupláját a mai világba mindenki csak eladni akkar(hajkurászák a pénz azt kész) és senki nem meg/vagy/ki/fizetni.

A ....... gazdagoknak ez jó patoghatsz nekik amikor akkarják mint egy csi.ska

2015. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már azt az 5-10% kedvezményt sajnáljuk el. Felőlem a tulaj is felhordhatja a ragasztót és a lapokat a harmadikra lift nélkül.
2015. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ez is átment fröcsögésbe :)
2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!