Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nem ismertek olcsó üvegest?

Nem ismertek olcsó üvegest?

Figyelt kérdés

Tavaly találtam egy olcsón dolgozó mestert, aki dupla üvegű bukó ablakot mindennel együtt 6-7 ezer ft-ért csinálta meg.

Sajnos azóta sem találom az elérhetőségét, sem pedig nem emlékszem a nevére.

Nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy 10 ezer ft-nál többet tudjak fizetni egyetlen átlátszó sík 3mm-es üvegért(64x100cm kb.) (plusz munkadíj)Olyan mester embert keresnék, aki a XI. kerületben ingyenesen száll ki.(a tavalyi feljebb említett illető ingyen jött ki, a XI. kerületi lakosoknak)

Rossz indulatú válaszokat mellőzétek, tudom, hogy drága az üvegezés, de anyukaként nem kapok sok pénzt, de muszáj megcsináltatnom az erkély üvegét.

Előre is köszönöm a segítségeteket.



#olcsó #XI. kerület #ingyenes kiszállás
2014. okt. 7. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mallász Ottó

Elek Utca 9/A

1113 Budapest - XI. KER.


Telefon:

(1) 365 8764


Hívd fel telefonon, bemondod a méretet és azonnal megmondja, hogy mennyiért csinálja meg.

2014. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!