Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy panelben kb mennyibe...

Egy panelben kb mennyibe kerülne egy konyhabútort csináltatni asztalossal?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

10 m2-s konyhám van. Minden apró rész be van építve és így fizettem baráti áron 200ezret.

Ebben benne van a mosogató + a csap, és a beépített tűzhely, amit 50ezerért szerzett meg az ismerősöm vadi újan.

2014. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút az igényeidtől függ, de sok helyen már egyéni méretekre tervezik a meglévő konyhabútor kínálatukat ha bemész, és az sokkal olcsóbb, mintha egy full egyedit te találnád ki. Neten kérj árajánlatokat, ha mégis full egyedit akarsz, úgy könnyű összehasonlítani.
2014. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
230-at fizettünk érte a nyáron, egy k.b. 3m-es és egy 2,5m es fal a tűzhely helyét kivéve végigszekrényezve alul felül.
2014. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Nekünk hatalmas konyhánk van (ahhoz képest). Kb. 200-ba került. A munkaasztal, lefolyó/szárító, szekrény, 1 beépített szekrény (már volt). Csak ugyanolyan színű ajtó lett rá téve. Meg egy nagy polc a mikrónak és tv-nek.
2014. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%
Előző kommentelő voltam. Nekünk full egyedi, asztalos által készített, nem katalógusos. Viszont láttam "használtat", felújítottan 50-ért. Rohadt szép volt, sokkal szebb, mint a mostani. Már bánom, hogy nem azt vettem.
2014. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!