Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Adott már be valaki pályázatot...

Adott már be valaki pályázatot nyílászáró cserére?

Figyelt kérdés

Kérdezném, hogy milyen árajánlatot fogadnak el a pályázat keretein belül? Van már valaki, aki pontosan meg tudja ezt mondani, vagy adott be jó ajánlatot?


Mert amit kaptam árajánlatot, az elméletileg jó, de gyakorlatban még nem igazolódott. Nekünk Nov.10-én lehet elkezdeni a feltöltést, addig ezt le kellene tisztáznom.


Legfőképpen arra lennék kíváncsi, hogy ki kell-e külön tételesen részletezni, hogy mondjuk mit takar az anyagköltség? Tehát hány csavart, púrhabot, szegőléceket stb stb? Vagy elég csak annyi, hogy anyagköltség, és kész?



#csere #pályázat #nyílászáró #lakossági nyílászáró csere pályázat
2014. nov. 6. 19:50
 1/1 Joe.38 ***** válasza:

Abszolút részletezni kell! Adtam már be én is kettőt. Egyet kedvezően elbíráltak. Másodikat nem, mivel elfogyott a keretük.

Árajánlat az érdekes szó. Hisz az árajánlat az egy még el nem készült építés elméleti elő azaz várható költsége. Ergó mint minden ilyen túlzó, hogy bele ne bukjon a kivitelező. Ezért nem is foglakozik a pályázat kiíró ilyennel. Csak a megvalósult dolgokat számlával igazolva utólag fizet. Ha nyersz és akkor se a teljes összeget. Tehát lehet kicsit eltévedtél.

2014. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!