Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi lehet ez az alkatrész...

Mi lehet ez az alkatrész (zuhanykabint szerelek össze)?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

hidromasszázsnak a fúvókája. A fő panelen ahol van a csaptelep, ott vannak 2 oszlopban függőlegesen felszerelve.


A képen az ülőke és a csap közötti 6db fúvóka.

[link]

2014. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! - akkor ez valami véletlen folytán került a pakkba, mert nem hidromasszázsos kabint rendeltünk (1 db ilyen van a csomagban). Viszont rohadtul nem akar összeállni a zuhanykabin, csomó furat hiányzik, nem értem, miért nekem kell kifúrnom egy csomó lyukat, ha össze akarom szerelni.
2014. nov. 10. 01:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Aqualife 509 - es mélytálcás zuhanykabin - szerintem félkész állapotban. Nincsenek is bejelölve, hogy hova kell fúrni a lyukakat - így viszont sehogy sem lehet összeszerelni.
2014. nov. 10. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is megszenvedtük vele. Egy ismerősömmel raktuk össze, aki vízszerelő is, de úgyis 2 napba telt. Ráadásul a csomagban hibás darabok is voltak ( az alsó kifolyó, és egy flexibilis vízcső volt a rossz benne). Csak a kedves eladó elfelejtette mondani, ha nem ők rakják össze akkor nincs rajta garancia.
2014. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! #4 -től kérdezem, hogy kellett -e fúrni a középső panelbe (amin a tusoló van szerelve) - mert az enyémen 1 lyuk sincs - és hogy szereljem így össze? (Közben,mivel nem néztem ide, feltettem önálló kérdésként.
2014. nov. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!