Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb elektromos fűtés? Adax, vagy atlantic?

Figyelt kérdés

[link] vagy [link]


és miért? Valakinek van valamelyik?



2014. dec. 1. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Nekem van 4 db Adax Neo és egy Adax VP (egy régebbi design). Az "analóg" termosztátos VP-k szerintem nagyon jók, csak nincs rajtuk gyerekzár. Ezér lett a másik 4 Neo. A Neo digitális, szép, nagyon modern, programozható, és pont ez vele a baj is. A leírások azt mondták, hogy megőrzi a beállításkokat ha nnincs áram akkor is. De a valóság az, hogy a 2kW-os kb 1 óráig, a kicsik negyed/fél óráig tartják csak. Én vezérelt áramra építettem, és negye neked. Ha vége a vezéreltnek, és nem kap áramot elfelejti a dolgokat, és amikor ismét kap, a gyári (kalibrálatlan) 22 fokkal indít, ami kb 25-26-nak felel meg nálunk. Ezért váltórelét tettünk a villanyórák után: ha eláll a vezérelt, egyből kapjon nappali áramot. Így jó de pl a 2 kw-os így is "újraindul" spontán évente 4-5 alkalommal... Amúgy jó a cucc, nem olcsó, de egy gázvezetéket beköttetni mégdrágább.
2014. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kalibrálni kell és akkor a 20 fok max 20,5 lesz :)

Nekem adax vp van manuális termosztátos. 2 db. Nagyon szeretem.

1500 a gyereknél du 4-től este 8ig megy 22-re állitva. igy 23 van nala max.

Konyhába 1250 éjjel nappal. Este 8tol reggel 5ig 18 fokra, utána 20 fokra állitva.


Adax előnye: 5 ÉV TELJES KÖRÜ GARANCIA, 30 ÉV SZAVATOSSÁG!


Atlanticrol nem tudok semmit!

2014. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!