Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehet megszüntetni a...

Mivel lehet megszüntetni a beázást?

Figyelt kérdés
Tetőtéri ablakom van és amikor esik az eső huzamosabb ideig akkor oldalt beázik. Eddig azt hittem a cserepek vannak elcsúszva de most,hogy jobban szemügyre vettem láttam,hogy az ablak mögül folyik úgy a víz,hogy 2 helyen is beázzon(nyáron egyébként a hangyák rágták ki mert ott jöttek be állandóan). Nyáron biztosan kicserélem az ablakot teljesen de most nincs rá sem időm sem pedig annyi pénzem. Az ablak fa keretes és nem az üveg mögül hanem a fa mögül folyik a víz,mivel lehet bekenni körülötte,hogy szigetelje?
2014. dec. 7. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sziloplaszttal behúzod kibírja míg nem cseréled
2014. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlátszó sziloplaszttal.
2014. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár ha jobban meggondolom, lehet, hogy félreértettem a kérdést. Hogy érted, hogy a fa mögül? Ez ugye egy nyitható ablak?
2014. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen nyitható,be van zárva és mintha lenne egy kis rés...
2014. dec. 7. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kinyitod, és megnézed, hogy az illesztést fedő valami hol van megsérülve, hol tud az illesztéshez folyni a víz. Azt kell javítani.

Vagy ha esetleg van másik nyitható ablak, és megvagy enélkül, akkor az egész hézagot ki lehet nyomni belülről szilóval.

2014. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!