Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fém mosdókagyló lakásban?

Fém mosdókagyló lakásban?

Figyelt kérdés

Eljött a pillanat,hogy fel kell újítani a fürdőszobát arra gondoltam,hogy rozsdamentes fém mosdókagylót építek be a mosdószekrényre.

Igazából megtetszett és talán tartósabb mint a porcelán.

Szerintetek jól fog kinézni?



2014. dec. 24. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még porcelánból sem láttam olyat, ami szétrozsdásodott vagy megrágta a szú. :) Tehát a tartósság nem különösebben szempont.

Nekem annyira nem tetszik, de ha neked igen, akkor hajrá.

Akkor viszont a többi fürdőszobai dolog is ilyen ipari kinézetű legyen, az egységes látvány miatt. Pl. fém piperepolc, szappantartó, wc-papírtartó, zuhanyfüggönytartó, inox csaptelepek.

2014. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából szempont a tartósság mivel az előzőből kitört egy jókora darab,amikor bátyám ráejtette a kombinált fogót.
2014. dec. 25. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó, hát azért nem mindennapos dolog, hogy kombinált fogóval kézilabdáztok a fürdőszobában.

Meg ha netán megint eltörik, akkor a fém mosdókagyló árán veszel 5 porcelánt, és mindig kihajítod a régit, mikor már nagyon piszkos lesz...

2014. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tartanék a vízkőfoltoktól, szerintem egy merő súrolás lesz az életed, ha normális kinézetben szeretnéd tartani.
2014. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet a bátyám autószerelő,így elég gyakran van a mosdóban szerszámok.Legutoljára is összevissza karistolta velük a porcelánt.

Ezért is jutottam arra,hogy jó elég mostantól fém mosdókagylónk lesz.

2014. dec. 25. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörű rozsdamentes mosdókat kapni..csak győzz válogatni..

jól mutat, csak az odaillőt kell kiválasztani.Egyébként örök darab.


A bratyód meg járjon a kertvégébe, és mosakodjon lavórban.

2014. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 puskas78 válasza:
Ha nem karcolódik össze, akkor igen. A mai rozsdamentes acélok a vízkőoldó szereket is jól bírják.
2014. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,igazság szerint vettem egy porcelán mosdókagylót.Kihagyhatatlan vétel volt.Egy nagy barkács áruházban utolsó,minta darabként(1500ft-ra le volt akciózva)


Karcmentes szép állapotú.Annyi,hogy a dobozát nemtudták adni hozzá mivel minta volt.Viszont aranyosak voltak az eladók és kérés nélkül lefóliázták.

Azóta be is építettem és szerencsére tökéletesen passzol.

2014. dec. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!