Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet-e polikarbonátból...

Lehet-e polikarbonátból térelválasztót készíteni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy valaki készített-e már polikarbonát - vagy ehhez hasonló áttetsző - lapokból belső térelválasztó falat. Érdemes-e ilyenben gondolkodni. Az üvegtéglás megoldást jóval drágábbnak gondolom, ezért érdekelne, hogy ez a polikarbonátos dolog járható út lenne-e?

Esetleg valaki tudna-e olyan szaküzletet, ahol egy ilyen térelválasztó megépítéséhez árulnak szerelvényeket, vagy esetleg olyan szakembert, aki ilyenekkel foglalkozik Csongrád vonzáskörzetében.

Köszönettel!



2015. jan. 8. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

természetesen lehet.

[link]


[link]


[link]

(szakember felöl, a Csongrád megyei ipartestületnél érdeklődj)

[link]

[link]

2015. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infóidat!

Úgy látom képben vagy a témával kapcsolatban, ezért bátorkodnám megkérdezni, hogy szerinted milyen megoldás lenne a legjobb és legkifizetődőbb az alábbi térelválasztás kivitelezéséhez?

Nekem egy 2220 mm széles és 2400 mm magas fényáteresztő térelválasztó falra lenne szükségem, amibe ráadásul még egy ajtó is kerülne közép tájon. Mindkét végén falazathoz csatlakozna, és alul-felül is zárt és rögzített lenne. Sok szép kültéri műanyag ajtós megoldást is láttam, ami kinézetében nekem is megfelelne, és azok jóval masszívabbaknak is tűnnek, de azokat már csak profi szakemberekkel tudnám megcsináltatni. Van egy harmonika ajtós zuhanykabinom is, ami ide is jó lenne, csak ebben a speciális méretben ugye nem lehet kapni olyan harmonika ajtót, sajnos. Az üvegtégla is szép lenne, csak azt a kis teret ahová ez kell, úgy érzem, hogy egy ekkora méretű robosztus megoldás, mint az üvegtégla fal, nagyon elnyomná.

Ha érted amit felvázoltam, és van elgondolásod ezzel kapcsolatban szívesen fogadnám a véleményedet. Köszönettel: Laci

2015. jan. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!