Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A hi-sec biztonsági ajtókról...

A hi-sec biztonsági ajtókról nem túl sok jót hallottam, de van valakinek valamiféle tapasztalata ezekkel az ajtókkal kapcsolatban? Biztonsagiajto.hu

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan hogy biztos olyan nincs, akik erre vannak szakosodva mindet feltörnek,föleg ezeket a fém ajtokat ,ha jol mondom hogy ezek fémböl vannak?

Néztem videokat hogy a zár körül gyenge anyagbol vannak és könnyen szétvágják hiába 15 ponton zárodik semmit nem jelent, persze lehetnek minöségbeli eltérések

Persze akinek ilyen és nem törtek be az biztos azt mondja hogy jó..

Embere válogatja ,kérdés kinek mi tetszik tudod.

Sajnos konkrétat nem tudok mondani róla csak amit videón láttam.

2015. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem írták sajna a zárak száma és minősége csak egy dolog.Néha egy keményfa,vastag ajtó többet ér mint a fémes. https://www.youtube.com/watch?v=dhD4dYNJXwo


Engem ez a reklám nem győz meg.A zár erős környezetét üti nem az ajtólapot a csavarhúzóval,a kossal pedig,ha rendesen odavágsz csak úgy szakadna ki. https://www.youtube.com/watch?v=5Jbok2wAQQ8

2015. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor most egyenlőre nem jutottam előrébb, várom a további hozzászólásokat. Egyébként én is úgy gondolom hogy egy vastag, tömörebb faajtóval lehet többre mennék. Tudom, hogy nem a biztonsági zárak száma számít, meg sokan is szidták a hi-sec-et, csak hát valamilyen döntést egy idő után meg kell hoznom...:)
2015. jan. 20. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Én asztalos vagyok...Én gyártottam faajtót ablakot és szerintem sehol nincs minsöségre biztonságra egy "bádogajtó" ahhoz.,Van egy 88mm-s ajtód azt elég nehezen emelnék le de ugy gondolom hogy a betörök nem fogják emelgetni hanem a zárat próbálják feltörni.Persze árban sokkal drágább is a fa nyílászáró de pl az nem vágják fel lemezvágo olloval v hasolnó vágo eszközökkel.Ha profi a betörö ugyis bemegy sajnos....
2015. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ha nagyon beakar, úgy is bejön...:) S árban ez kb. mennyi lenne egy ilyen ajtó? Tudsz egy körülbelüli összeget mondani?
2015. jan. 21. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
nézd meg a nivo ajtót, elég jónak tűnik
2015. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem mellett írtam egy webcímet, arra az ajtóra gondolsz amire én?
2015. jan. 25. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
igen arra gondoltam, a hi-sec nem tudom engem annyira nem győzött meg, láttam olyat, a nivo sokkal jobbnak tűnik, láttam azt is élőben, van benne anyag rendesen.
2015. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval véleményed szerint megérné? Valahol olvastam hogy kb. 1 mázsa a súlya az ajtónak, szóval biztos van azért benne némi anyag...:)
2015. jan. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!