Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van megbízható Dryvitos,...

Van megbízható Dryvitos, létezik olyan szakember?

Figyelt kérdés
Sok szakember van de a többsége nem tartja be amit mond. Nem sok 115nm dryvitolás lenne és nem találok megbízható embert sajna. Pedig Pest megyébe lenne. Sokan mondják nincs munka nincs munka mikor felhívom majdnem ő van megsértődve, hogy mit is szeretnék. Mondom elnézést, hogy hívom de munkáról lenne szó, hát hát jön a válsz utána meg olyan de olyan sok a munka, hogy nem is tudja majd fel hív na azóta is hívnak. Ha ez így van akkor mért mondják az iparosok,hogy nincs meló?

2015. febr. 5. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hmmm. Gondolom az árról is beszéltetek? vagy eljutottok addig a szintig, hogy talán osztottad az észt! mert előfordúl! Sajnos most nem lehet ezt a munkát csinálni, és Te gondolom nem értesz vele egyet?! Ugye?
2015. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem holnap akartam megcsinálni, hanem a kérdés az, hogy hol találok megbízható szakembert.
2015. febr. 6. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ismertebb szakembereknek több a munkájuk is. Akiket kevesen ismernek azoknak nincs sokk munkájuk, csak a kis ismeretség miatt nehezen jut el hozzád az info hogy ő vállalna ilyenfajta munkát.

Én pl normálisan tudok festeni, különbül mint 1-2 vállalkozó, de csak kevesen tudják hogy festő vagyok ezért nincs munkám, pedig számlát a magánszemélyek nem kérnek, tehát ez nem szokott kizáró ok lenni ha valaki nem számlaképes.

Kérdezz meg több ismerőst is hogy tud e festőt, kőművest aki szigetelést vállal.

2015. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tisztelet a kivételnek! Én is dryvitos vagyok :)
2015. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!