Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rástartolnál erre a konyhára?...

Rástartolnál erre a konyhára? Egyéb kérdések lenn

Figyelt kérdés

[link]


Angliában élek. Nagyjából azért le lehet venni adatokat a leírásból remélem.

Még annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek át lehet e rendezni ezeket, mert nekem pont ellenkező oldalra kéne a szekrény. Ahol a beépített gáztűzhely van, nekem pont az ellenkező oldalra kellene raknom azt a sor szekrényt. Ahogy a tetejét is. Az ablakos oldalon a két szélső szekrény egy-egy beépített hűtő, illetve mosogatógép. Ezeket is adná a konyhával, de nekem pl nem kellenek, illetve nincs helyem rá. Ezeknek a helyére lehet bepolcozni házilag? (Párom nagyon ügyes, épp most csinál beépített szekrényt a lányunk szobájába, de amilyen olcsón adná ez a konyháját, a fa anyag és egyebek drágábbak lennének) Így kívülről próbáltuk kitalálgatni, hogy melyik rész lehet egybe, melyiket lehet mozdítani, fordítani, de nem vagyunk benne biztosak. Szerintetek?



#használt konyhabútor #használt konyha #használt konyhaszekrény
2015. febr. 13. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
A beépített sütőt pedig a másik oldalra tenném, így a bútorlapot az oldaláról át kéne rakni a másik oldalára, ha a belső oldala nem használható.
2015. febr. 13. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:

A korpuszok bizonyára külön vannak, a munkalapok és a szegélyek pedig egyben. Át lehet forgatni, de kell majd hozzá néhány szerszám és némi asztalos véna! A munkalapot is vágni kell hozzá, és ha nem adja ki, akkor vehettek újat.


Szerintem.

2015. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, tudatlan vagyok, mi az, hogy korpusz? A worktop az világos volt, hogy cserés, mert ha csak a felét tudjuk felhasználni, akkor is valószínű cserés, ha nem találunk pont ugyanolyat. Némi asztalos segítség is akadhat, ha párom nem tudná megcsinálni, de szerintem símán megcsinálja. A szomszédunk történetesen elektromos szakember és vízvezetékszerelő, valamint van egy barátja, akivel csinálták a fürdőnket és csináltak álmennyezetet és megemlítették, hogy ha kell, konyhát is vállalnak, tehát tudna olyat is csinálni, de ha ő sem, pár hónapja nyílt kábé 15 méterre a házunktól egy asztalosműhely:D Szerinted ha kiveszem a beépített hűtőt, akkor be tudom polcozni? A szimpla ajtós részek is mind külön vannak szerinted meg a dupla ajtósak is? A díszléc alulról megint bukta, de igazából, ha egy-egy helyen el lenne vágva és úgy visszarakva, nem hinném, hogy olyan nagyon csúnyán nézne ki, vagy igen? Ha totál elhagynánk a díszlécet alulról?
2015. febr. 14. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén, nem! Az ár valóban kecsegtető, ha valakinek a gépek is kellenek, de ha nem, akkor épp hogy szar.


Maga a konyha régi, kb. 2000-es évek eleje stílus alapján, és meglehetősen ízléstelen is ezzel együtt.


600 fontnál egy kicsivel többért (7-800 körül) az ikeában gépek nélkül a konyhádra szabhatod a bútorokat egy ilyen kicsi konyhában. A 4 alsó szekrény (ebből egy a beépíthető sütő helye) + 4 felső munkalappal és mosogatóval, csappal mozog 4-530 font között az olcsóbb modelleknél, tehát ha még 2-3 szekrényt hozzácsapsz ugyanott vagy, mint az ebayes bútornál, de akkor nem használt, divatjamúlt, hanem új, és több éves garancia van rá.

2015. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!