Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szükségem lenne olyan szakembe...

Gabikacsoti kérdése:

Szükségem lenne olyan szakemberekre, akik fürdőszoba valamint wc felújítást vállalnak. Teljeskörű felújításról van szó, egy ajánlatot már kaptunk, de csillagászati áron. Ajánlana valaki megbízható embert?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyileg hol ?
2015. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
1 milla minyimum
2015. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pesten:) Bocs, kimaradt.

Szerintem az 1milla nem reális. Nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak hogy csak úgy dobalozzanak a milliókkal.

Úgy tűnik rengeteg pénzt elkernek azért, h pl a régi csempét leszedik... Ezt ha mi megcsinálnák, vajon olcsóbb lenne?

2015. márc. 9. 06:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen lenne olcsóbb.

Én sem szívesen "mennék" más munkája után.

Értsd, ha te vered le a meglévő csempét, neki az általad otthagyott felületre kell burkolnia, ha még neki kell állnia kiegyenlíteni (alá dolgozni), hogy egyenletes legyen. Akkor meg annak is megkéri az árát. Ha meg fizetsz is érte akkor ne te dolgozz feleslegesen.

Amelyik mester meg belemegy ilyenbe, azzal lehet nem érdemes dolgoztatni.

Amit előttem írtak 1 milla meg akár reális is lehet.

Ha bontásnál kiderül, hogy lejön minden és még vakolni is kell, a gépészetnél, meg csövezni, akkor ez új szaniterekkel, csapokkal, kenhető szigeteléssel simán súrolja az egy milliót (sőt).

2015. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuális, talán tudok valakit, akivel meg tudsz egyezni.írj privátban!
2015. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!