Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Téglaépítésű tömblakásban...

Téglaépítésű tömblakásban vakolt falra működőképes dolog, ha csemperagasztóval ragasztanám fel a gipszkartonlapokat amit aztán glettelek csiszolok és festek? Persze a csíkoknál szalagoznám is.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább a hozzávalót használd : [link]
2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja hogy ilyen is van? És ez mivel jobb? ezzel sem kell telibe kenni a hátlapját? Meglévő tapétára is lehet ragasztani? Köszi
2015. ápr. 12. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mivel jobb:D de pogácsákban kell ragasztani. attól függ milyen tapéta, ha fűrészporos akkor megcsapkodod a falat kalapáccsal h jobban tapadjon a ragasztó és maradhat, ha a vastagabb tapéta ( az a mintás féle) akkor azt szedd le
2015. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És érdemes az egészet telibe glettelni festés előtt, vagy elég csak az illesztéseknél?
2015. ápr. 12. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
hiába glettelnéd telibe mivel sima úgyis lehúzol róla mindent. elég csak az illesztésnél
2015. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egy ismerősöm mondta hogy úgy kell mert akkor a festék jobban takar, de ez egy nő volt aki építkezett a férjével és csinálták ezt, viszont én ki akarom kerülni azt hogy az egészet kelljen glettelni, ha a festék így is takar. Köszi!
2015. ápr. 12. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
elhúzhatod rajta, de szinte semmi nem marad rajta, mivel teljesen sima a felülete.
2015. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, értem akkor jó :)
2015. ápr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!