Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó minőségű munkát végez A...

Jó minőségű munkát végez A PORTAS nevű cég? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy olyanok válaszoljanak, akiknek a környezetében a PORTAS már végzett valamilyen munkát. Ajtók, lépcsők, konyhák felújítását végzik, de nem tudom, hogy mennyire minőségi és időtálló az általuk kínált megoldás.

2015. ápr. 19. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Amellett hogy drága volt, még nem is végeztek jó munkát.

A másik házat inkább magunk újítjuk fel.

2015. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy milyen munkával bíztátok meg őket?
2015. ápr. 23. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én visszakértem az előleget, mert nem adtak szerződést, és utólag szóban hozzá akartak csapni 90 000 Ft-ot a 370 000 Ft-hoz, mondván, hogy azt a jellemzőt nem tartalmazza a megrendelés, pedig szóban úgy hangzott el, hogy tartalmazza. És nem is értettek hozzá, sok probléma volt velük mindez alatt is, míg idáig eljutottunk.

A kommunikációval is baj volt, 1 év alatt 3x ment el a munkatársuk, a negyedikkel tudtam a rendelésig eljutni, és a cégen belül senki nem értette a 4-ből, miért nem ővele találkoztam először, mikor azt a munkát ő végzi.

De a pénzt rendesen visszaadták.

2018. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon nagy reményeket fűztem a céghez, jó az oldaluk, de nagy csalódás ért. Csak a helyszíni felmérésig jutottunk, de teljesen irreális ajánlatot adtak. Többe került volna mint minőségi új német ajtókat beszerelni. Azt hiszem ezt az utóbbi megoldást fogjuk választani. Persze egy cég sem szeret látatlanban ajánlatot adni, de akár fénykép alapján érdemes rákérdezni, nehogy bárkit meglepetés érjen.
2021. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!