Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a Spárban...

Vásárolt már valaki a Spárban pontokért megvehető Wok-ot? Mi a tapasztalatotok, jó minőségű?

Figyelt kérdés
Szeretjük a kínai jellegű ételeket, és formára, nagyságra nagyon tetszik az a wok, amit most lehet megvenni pontokért, + még 13 ezer forintért. Mivel ez még így is nagyon magas ár, nem szeretném elbukni. Ha a használatban is jó a termék, megvenném.

2012. nov. 27. 07:30
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az tény,hogy drága de nekem nagyon bejött. Amióta megvan 3x használtam és edđig minden oké.

2012. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ne haragudj,hogy nem teljesen a kérdésedre válaszolok,de nekem Tefal Wokom van és nagyon meg vagyok vele elégedve,és most akciós a Tescoban 6000Ft körül van.

Csak azért írtam,hogy van ennél olcsóbbért is minőség.

2012. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem láttam még a Tefal-os wok-ot, de lehet, hogy megnézem. Nekem fontos, hogy jó nagy legyen, és legyen hozzá fedő. A spáros ilyen szempontból megfelelő. Másrészt nem szeretnék bevonatost, ragaszkodnék a rozsdamentes változathoz.
2012. nov. 28. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!