Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan távolíthatom el a...

Hogyan távolíthatom el a lakkbenzint egy frissen festett fehér falról?

Figyelt kérdés

Véletlenül ráborult a enyhén zománcfestékes lakkbenzin a frissen festett fehér falra. Nagy ijedtemben letöröltem és ráfestettem fehérrel, de meg látszik még mindig.

MIT TEGYEK, HOGY ELTŰNJÖN A LAKKBENZIN A FALRÓL?



2015. máj. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt eltüntetni már csak úgy lehet ha levakarod, vagy esetleg jó pár rétegben ráfestesz, de ez sem épp a legszebb megoldás.
2015. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyi, nem a lakkbenzin a gáz, mert az nagyon lassan, de elpárolog a minimális olajtartalmával együtt. Amit látsz foltot az maga a benne levő festék szigetelő hatása. Ha csak lakkbenzin lenne, akkor a foltbenzin ki tudná szívatni, illetve nyom nélkül távozna 1 hét alatt, de így már lekötött festékfilm. Csiszold be, és kenjél rá kétszer sűrűbb dipóval.
2015. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nem csiszolod be, a sűrűbb anyag akkor is megáll rajta. Nyilván híggal próbálkozol ami kigyöngyözik.
2015. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat.

Végül is hagytam megszáradni és lecsiszoltam, utána kb. 4-szer átkentem hengerrel .... biztos ami biztos. :)

Az eredmény tökéletes.

2015. jún. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!