Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Salétromos fal ellen megoldás?

Salétromos fal ellen megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segitséget szeretnék kérni. Vizes salétromos vertfal ellen mit lehet tenni? Csak 1 szobának vizes a fala, a többié nem, viszont ez már 4-5 éve kezdett el vizesedni, pedig már azelőtt is diszperzittel volt festve Tavaly előtt levertük a vakolatot körbe lett az egész poliészterrel rakva, és most újból előjött kb 10-20 cm-ig ér fel a vizesedés. Esetleg valami szert rá vagy bármilyen más megoldást?

2015. jún. 2. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb szer, ha megnézetitek egy építésszel. Így látatlanban nehéz valamit mondani, vaószínű odafolyik a csapadékvíz, csőtörés vagy valami. Kívül ássatok, keressétek meg a vizesedés okát. Nem értem mi az a poliészter dolog, de biztos csak árt :-)

1. Vizesedés okának megszüntetése 2. Szárító vakolat belül, kívül valami drénszerű megoldás, amitől szellőzik a fal.

2015. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs alsó szigetelés. Ezt kell megoldani a többi csak ideig óráig tartó látszatmegoldás. Javítgatod 2 évente többe jön ki mint egyszer rendesen alászigetelni. Magad meg csinálod ha van kis tehetséged
2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az előző tévedésben van, vályogházat nem szigetelünk utólag - túlságosan kiszárad és elporlik. Persze, amilyen silányak a házilagos utólagos szigetelések, nem ártanak :-)
2015. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért írtad gondolom mert már több ilyet csináltál. Én amatőrként meg csináltam a sajátomat vagy 5 éve ja hát nyilván a szétázott részeket téglára kell cserélni . Nem írtam mert gondoltam ez magától értetődő dolog. Meg csináltam újra lett vakolva olyan mint egy új ház. És fillérekből ki hoztam.
2015. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És miből gondolod hogy ami házilag készül az silány? Bármikor bárki meg nézheti olyan lett mint egy új építésű ház sehol penész vagy víz folt.
2015. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!