Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Előző lakástulajdonos+macska,...

Előző lakástulajdonos+macska, eltávolítható utánuk a macskaszag?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, sok hasonló kérédés született már, de arra nem találok választ, hogy mi van akkor ha nem a saját macskám szagát szeretném kiűzni a lakásból, hanem az előző tulaj cicájának a szagát... Egy sima átfestéssel megoldható?

A padló mindenütt laminált, de azt már nem szeretnénk cserélni ha nem muszály, egyelőre nem fér bele a keretbe, de nem szeretném szagolni sem még x hónapig adott esetben.

Azt nem tudom megállapítani, hogy macskapisi szag-e vagy csak simán az állat szaga, egyszerűen csak érzem ahogy belépek a lakásba. Sosem volt cicánk így nem tudom a megoldásokat erre a problémára.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#festés #macska-szag
2015. jún. 3. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális esetben nincs szaga a macskának.

Szerintem a kan lehett ès jelölgetett. A festés talán segít.

2015. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj valami fertőtlenítő hatású(Domestos oldat) szert a lamináltra permetezni hagyd hatni utána töröld fel.
2015. jún. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!