Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan fedjem el a falhibákat?

Hogyan fedjem el a falhibákat?

Figyelt kérdés

Mindenképpen gyors válaszokra vágyok!

Én hülye, még régebben csináltam rajzokat, amiket a frissen festett falra ragasztottam rá! És amikor leszedtem az apró celuxcsíkokat, azokon a részeken a vakolat lejött. Nem akarom elmondani a szüleimnek és akkor sem akartam. Valami botrányosan nézett ki MÁR akkor a szobám, kis falrésze (ez egy helyen történt, egy kisebb falrészen, de annyira feltűnő hogy azonnal észrevehető :(), úgyhogy megint rajzoltam egy sort, és elfedtem a rajzaimmal a lejött vakolatrészeket. Most meg leszedtem, de valami OCSMÁNYUL nézett ki, én meg meg akartam oldani, el akartam valahogy takarni ezért diszítéssel akartam megoldani, hogy ne látszódjon, mert nem akartam ha szüleim lássák :O. MImdennel próbálkoztam, de csak rosszabb lett, és nem tudom hogy mit csináljak,és légyszi ne nézzetek hülyének, és légyszi trollok kíméljetek, és légyszi, ha van valaki aki aktív az ilyen időkben a gyakorikérdéseken, az kérem segítsen!!

S.O.S!!!!!!!!

Trollok kíméljetek, légyszi!!



#fal #vakolat #cellux.
2015. jún. 26. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan azt hiszed, hogy van valami csodamegoldás, ami "eltűnteti" a hiányzó vakolatnyomot? Hát ehhez nem kell sokat gondolkodni. Nyilván nincs. Vagy elmondod, vagy marad a takarás. Ne bonyolítsd túl. Nyilván nem tudtad, hogy ez lesz, nem fogják leharapni a fejed. Max azt mondják, hogy vakold újra azt a részt, és akkor mi van. Lesznek ennél nagyobb gondjaid is.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vakolnia biztos nem kell, csak glettelni
2015. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így kétségbe esni, nem a vakolat jött le, csak egy réteg festék. A vakolat annál jóval vastagabb, hogy lehozza a cellux. A szüleid nem fognak magukhoz nyúlni, 10 kamaszból 9 képeket ragaszt a falára, ami aztán foltokban leszedi a festéket. Ha majd kinövöd a falraragasztós korszakod, akkor a következő festéskor glettelik (simára csiszolják) azt a részt. Az én szüleim is így tettek annak idején. Semmi tragédia nem történt, legrosszabb esetben kimegy a légy bokája a falon.
2015. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kis glett és kész, lehet kapni tubusos vagy tégelyes kis kiszerelésű kész glettet, azt csak kinyomod felkened spaklival, mikor megszárad lecsiszolod egy kis csiszolópapírral és lehet festeni.

Szerintem itt az ideje, hogy kifesd a szobádat :-)

2015. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam el a szüleimnek? De.... féééélek....
2015. jún. 27. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátt... mondjuk, Én jól képen vágnám a szüleidet, hogy ilyen pitiségen... félni kell tőlük! Nem lehetnek valami értelmes lények!
2015. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt kiskoromba egy krétatáblám, amit két szög tartott. Na az egyik mindig kilazult, és kiskoromba folyamatosan visszakalapáltam, a végére egy hatalmas lyuk lett a szög helyéből :) Azóta begletteltem, de le nem festettem, mert egy Whiteboard tábla van a helyén.

18/f

2015. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!