Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel fedjem be a füzeteimet?...

Mivel fedjem be a füzeteimet? Unom az átlagos borítókat, van valami kreatív ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején régebbi bravo popcorn ilyesmive csomagoltam :D Most meg dekupázsolni szoktam rá.
2010. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

***Keress egy kisebb nyomdát,menj be,kérd el a makulatúrákat,olyan myomott íveket,amelyekre több/minél több/próbanyomat készült egymás tetejére.

Ez lehetőleg B/3-s,vagy annál nagyobb méretű legyen,és fényes/műnyomó v. cimkepapír legyen.

***Vignetta helyett: Vegyél öntapadós "műanyag alapú" tapétát/20-30 cm-t pl.világoszöld/,vágd ollóval háromszög(vagy bármi más) alakúra,ezt ragasztd a borítóra.Csak alkoholos fictollal írhatsz(pl.sötétzöld,közepesen vastag)-írhatsz rá.

2010. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sima postai vagy milyen csomagolópapírba csomagoltam anno őket. Na nem sokáig maradtak olyanok, az összes unalmas órán azt firkáltuk össze a mindenkori padtársammal :D
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fehér tapéta.


erős, vastag, nem nagyon szakad és az ember fog egy marék színes filctollat és kidekorálja amilyenre akarja.

2010. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi régen német katalógusújságokba, meg szép színes papírgyűjtésben összeszedett vastaglapú magazinok lapjaiba csomagoltunk
2010. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!