Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet ekkora száradási...

Hogyan lehet ekkora száradási idő különbség kettő 100% pamut pulóver között?

Figyelt kérdés

Először arra gyanakodtam, hogy centrizés közben máshogy helyezkedtek el a pulcsik. De most már rendszeresen tapasztalom, hogy ugyanabba a mosási adagba mosva és centrizve (1000-ren) 2-3-szoros eltérés van száradási időben. Míg az Adidas kapucnis felsőmet szinte szárazon veszem ki 1000 fordulat után, addig a Diesel kapucnis felsőmnek 3-szor nagyobb súlya van és érezhetően sokkal vizesebb marad. Elvileg mindegyik 100% pamut és nagyjából ugyanolyan vastag téli pulcsik.

Nem értem, hogyha mindegyik 100% pamut, akkor az egyik miért szárad el estére, a másik meg 2 napig is szárad...



2013. dec. 9. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eltérő szövésű a két anyag, pl az egyik bolyhos, a másik simább..

De az is lehet, hogy az egyik mégsem 100% pamut.Amelyik hamarabb szárad, az a gyanúsabb, hogy nem teljesen pamut.

2013. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem az Adidas nem 100% pamut,a műszálas felsők szoktak majdnem szárazak lenni centrizés után a tiszta pamut termékek nem.
2013. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán sűrűbb a szövése
2013. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!