Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Falba vagy nyílászáróba...

Falba vagy nyílászáróba épített légbevezető?

Figyelt kérdés

Elég nagy felújítás elején állunk és a konyhába mindenképpen kell légbevezető. Vagy fali vagy nyílászáróba épített. Azt nem tudom hogy működésükben van bármi különbség, mert kinézetükben nyilván van. A gáztervező azt mondja, hogy ha nyílászáróba épített, akkor abból kettő is fog kelleni. Faliból csak egy.

Nekem jobban tetszik a fali, mert azt valószínűleg jobban el tudjuk rejteni.



2015. jún. 29. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A fali azért jobb, nem olyan kötött az elhelyezése és az ablaknál gyakran zavaró a bejövő hideg levegő (vagy felül építik be). Nekem nagyon bejött az a megoldás, hogy a kamrában van szellőző (légbevezető, az ajtó rácsos és így jut a levegő a konyhába). A kamra jó hűvös marad, mígy a konyhába nem közvetlen jön a hideg.
2015. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!