Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel 10. emeletén az erkély...

Panel 10. emeletén az erkély felújításra vannak szabályok?

Figyelt kérdés

[link]


A legtöbb helyen ilyen módon oldják meg az erkély tetejét, hogy ne essen be az eső, de volna most lehetőségünk ezt fából megcsinálni.

4 nem túl vastag oszlop fenyőből a tető rész pedig lambériából lenne. A képhez hasonló eredeti tető nélküli vázat meghagynánk, annyi változtatással hogy belülről fával eltakarnánk.


Máshol nem láttam ilyen megoldást. Ti tudtok valami szabályról ami ezt tiltaná?



2015. aug. 16. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy azt tudjátok, hogy kik azok akik bele tudnak szólni az ilyen ügyekbe? Tűzoltóság esetleg?
2015. aug. 16. 20:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel közös szerkezetet (homlokzat) érint a társasház hozzájárulása (társasházi törvény szerint) szükséges.

A katasztrófa védelemhez be kell jelenteni (a magasház miatt), az építési engedélyben nem vagyok biztos, de szerintem kérdezd meg az önkormányzatnál az építési hatöságnál.

2015. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!