Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűtésszámlán szeretnék spóroln...

Fűtésszámlán szeretnék spórolni, megéri 1 helység ablakait korszerűbbre cserélni?

Figyelt kérdés

1+2 félszobás panelben lakok (nincs rajta modern szigetelés, csak a régi betonfalak vannak.)

4 ablak nyilik a szabadba, (nagyszoba, 2 félszoba és a konyha).

A nagyszobában tervezem lecserélni az ablakot, mert még a kb 25 éves régi ablak van. (az összes szobában ilyen van még)

Csak a nagyszobára van pénzem lecserélnem az ablakot (ez 2 nagy ablak cseréjét jelenti).

200 ezer ft környékén van a teljes művelet, megéri kicserélni, ha csak a fűtésszámla csökkentése a cél?


2015. aug. 17. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az ablak nem szigetel rendesen és van fűtésmérő, akkor ezzel talán tudsz spórolni. De szerintem minimálisat. Mások falai és a külső falak is hűtenek, nem csak az ablaknál megy el a meleg.

Nekem rossz tapasztalatom van a fűtésmérővel. Korábban olyan lakást béreltem, ahol volt. Sokszor nem voltam otthon, úgyhogy minimumra állítottam. Amikor otthon voltam, akkor se volt sose a maximumon. Nem volt sose igazán meleg és így is rá kellett fizetni a szezon végén.

Most olyan lakásban lakom, ahol nincs, jó meleg van, nem spórolok és szezon végén kaptam is vissza pénzt. :)

2015. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

200e? Szerintem kérjél mástól ajánlatot...

[link]

2015. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!