Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy szebb, ha minden ajto...

Hogy szebb, ha minden ajto ugyanolyan Szinu vagy a helysegekhez passzol, nem gondolok tul tarkara csak pl feher es natur fa szin?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mely helységekre gondolsz? Ma már nincsenek a helységeknek kapui általában. Értelmetlen a kérdésed.

Inkább helyiségre gondolhatsz, csak hiányzik a megfelelő műveltség hozzá!

Inkább művelődj, a tudásod "színesítsd"!!

2015. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elirtam egy i betuvel, na bumm akasszatok fel, a helyesirasommal semmi baj ellenben a telefonom mindent atjavit es nem vettem észre. Szerintem a kerdest az nem erti aki nem akarja. Ha nincs ertelmes valaszod miert kell hozzaszolni batmihez is? Te voltal az utolso csepp. Törlöm magam az oldalrol miattad és a tobbi kkötekedni vágyó értelmetlen, ertetlenkedo, offolo ****** miatt. Az sem erdekel ha teged ez nem érdekel. Teszek rá. Legyel boldog a kukacoskodasoddal, a élet majd meghalalja hogy ilyen besavanyodott ember vagy. Tanuljatok meg vegre hogy ha nem megy a normalis valasz akkor ne szólj bele. Ez legyen a legnagyobb oromod hogy ma belém köthettel.
2015. szept. 11. 13:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Apropo műveltség.... Ha hallgattál volna bölcs maradtal volna.... Fogadd meg, hasznos dolog
2015. szept. 11. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni ízlés. Nekem jobban tetszik, ha színben egyformák a lakáson belül az ajtók. Biztos azért is, mert én a folyosóról kapásból látok hármat és nem tetszene, ha mind más lenne, csak mert a szobában a bútorhoz más passzol. A kialakításuk nem egyforma (van üveges és nem üveges), de színben ugyanolyanok.
2015. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Kétféle mondjuk fehér és fa szín az jó lehet csak menjen a falakhoz padlóhoz és a lakás/ház összességéhez.
2015. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyértelműen egy színű az összes, esetleg külön szinteken lehet más-más.

a különböző színű, főleg ha natúr fa is van közte, olyan hatást kelt, mintha lusta lennél az innen-onnan összeszedett ajtóidat lefesteni.

2015. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!