Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakásban a beltéri...

Panellakásban a beltéri ajtókat hogy szedik ki?

Figyelt kérdés
Mennyire nagy munka az ilyen?
2015. szept. 16. 09:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ezekkel a keretekkel már eleve nem kóser valami. A saját bennük lévő eredeti ajtók sem passzolnak... Görbe ajtót is csinál az asztalos?
2015. szept. 16. 19:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokban függ az adott lakástól. Egy rokonom lakásában pl. a bejárati ajtóval nagyon sok probléma volt és fáradtságos volt kiszedni,de a belső ajtók könnyebben kiestek.
2015. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha vas a keret akkor nem nagyon görbül el. A régi ajtó esélyesebb. Egy valamirevaló asztalos tud neked csinálni jó ajtót bármilyen keretbe. Csak az már megint nem az az árkategória, amit a tesco-ban is megkapsz
2015. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés megakarod csinálni vagy nem. Mert lehet minden féle kifogásokat találni , miért nem akar az ember valamit megcsinálni. Minden építés , bontás zajjal, kosszal jár.
2015. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es, már elnézést, de mi van, ha csak akkor akarom megcsinálni, ha akkora felfordulással jár, mint egy átlagos családiházban? Nekem azt mégis honnan kéne tudni, hogy komoly órákig tartó nagyon zajos, nagy munkával lehet csak megszabadulni tőle, nem úgy, hogy mondjuk primitív szerszámokkal nekiesik, mint öreganyám házában és kész? Nyilván ezért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam van-e értelme ajtócserében gondolkodnom, vagy sem. Arról nem beszélve, ha ilyen komoly munka befektetés van már csak a kiszedésnél is és esetleg én megfelelő szerszámok híján semmiképpen sem tudom megcsinálni, akkor jópénzért mást kell hívnom vagy össze kell vásárolnom olyan dolgokat, amiket soha az életben nem fogok többet használni, akkor anyagi alapon is mondhatom azt, hogy nekem nem ér százezreket 5 egyébként el nem rohadt stb. ajtó kicserélése, azért, hogyha majd eladom a lakást akkor valaki fizessen a lakásért kb. 50 ezerrel többet, mert szépek az új ajtók.


Az, ha a válaszolók felvilágosítása alapján úgy döntök, hogy se macerában se anyagilag nem éri meg nekem a dolog, az nem kifogáskeresés.

2015. szept. 19. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!