Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen típusú kombi gázcirkót...

Milyen típusú kombi gázcirkót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Demrad, Tökéletes. Azelőtt Bosch JUnkers volt . Na az egy kalap szar volt.
2015. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi egy kis kutatás után a baxi mellett döntöttünk. Túl sok mindent nem tudok írni mert most volt csak 1 éves a gép. Most amikor a még +1 év garancia miatt kijött a szerelő megállapította,hogy olyan mintha fűtésre nem is használtuk volna. Mondtam neki,hogy hát 1 éves még jó,hogy frankó állapotba van...aztán mondta,hogy más márkából találkozott már pár hónap fűtés után iszonyat ramaty állapotúval.De aztán nyugtázta,hogy neki is baxi van már 3 éve és az ég világon semmi probléma nem volt még vele.Tavaly amikor be lett üzemelve egy másik szerelő volt és őt is leinfóztam egyből...annyit mondott,hogy a baxi nem problémások közé tartozik. Mondjuk túl sok panaszt nem is olvastunk róla a neten. Amúgy kombi turbós
2015. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Ariston van. 6 éve meg van, de még nem volt semmi baja (lekopogom). Zárt égésterű és csendes. Ez különösen fontos, mert a hálók a fürdőszoba mellett vannak.
2015. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Immergas Victrix típusú kondenz készüléket szereltettünk be, ugyan még nincs egy éves, de azért esett erre a választásunk, mert csak jókat hallottunk róla és ez az egyetlen kazán tudomásom szerint, amire 5 év garanciát ad a gyártó (vannak feltételei, pl. az évenkénti szakszervizelés).
2015. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!