Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel wc teljes felújítása...

Panel wc teljes felújítása alatt mennyi ideig nem használható a wc?

Figyelt kérdés
Újra vezetékeznénk, kicseréltetnénk a csöveket is, teljesen felszedetnénk a burkolatot a wc-ben. Az O.K., hogy a fajanszot pikk-pakk átcserélik, de a falazás/újraburkolás miatt (pld. száradási idő) nem tudom, hogy mennyit kelle várni, hogy használni lehessen. Leginkább a kicsi gyerekeink miatt kérdéses a helyzet.

2015. okt. 12. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan annyi ideig mint egy kertes ház wc-jének felújításakor.
2015. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
94%
Mi is panel de jóban vagyunk a szomszéddal és oda jártunk. Pontosan nem emlékszem de pár nap.
2015. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na tessék, máris megjelent egy okostojás :D Bruhahaha mindegy hogy tégla vagy vasbeton vagy vályog :D Nyilván ugyanannyi lerakni a járólapot, de nem ugyanannyi kibontani a falat (vezetékcsere ... hahóóó), nyilván ugyanannyi beszerelni a wc-t, de nem ugyanannyi idő a száradási ideje az aljzatkiegyenlítőnek egy ablaktalan pici wc-ben és egy ablakos, jól szellőztethető, nagyobb térben ... legalábbis szerintem ;)
2015. okt. 12. 18:12
 4/7 anonim válasza:
100%
Ameddig ténylegesen nem használhatod, az egy fél nap, kb ~ 10 óra. Amíg reggeltől estig dolgoznak.
2015. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha panel akkor nagyon ne akarj falazni.

Ha a bontás - helyreállítással nem is végeznek, a Wc visszatehető ideiglenesen.

2015. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy 2 nap. Nekünk teljesen újra csempézték a WC-t. A burkolatra aznap már volt szabad rálépni. Másnap letették a WC kagylót, beállították, körbefugázták és aznap még nem lehetett használni.
2015. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis gyerek azt a pár órát se bírná ki.


Egyébként én máshogy nézném.

Ha nagyon rá tudod szervezni az összes szakit egymásra akkor kb így lehet kivitelezni:

1. nap bontás falazás, esetleg aljzatkiegyenlítő

2. nap járólap, csempe felrakás (ha végeznek egy nap alatt egyáltalán)

3. nap fugázás, új csésze beépítés.

4. nap használhatod

2015. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!