Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne körülbelül...

Kim Bo Mao kérdése:

Mennyibe kerülne körülbelül egy 21m2-es lakás teljeskörű műszaki és energetikai felújítása és burkolása?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a vízcsövek, gázcsövek cseréjére, esetleg vezetékek cseréjére illetve teljes vizesblokk (kád, wc, csap, csempézés) csere/felújítása. 1 nagyobb méretű ablak (2m széles kb.) cseréjére és bejárati ajtó biztonsági ajtóra cserélése.

2015. aug. 21. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

2-4 millió között.

Igényektől függően. Csempe van 1000Ft tól 20000Ft/ m2 ig

nagyban függ a burkolandó felület nagyságától. 15m2 től akár 70m2 is lehet egy wc fürdő plafonig.

Szaniterek ára is változó. Egy jó ravak kád 100e + 100e a kiegészítők. Egy jó wc kb 40e. Csapok 10 től 100 e ft ig.

Ablakból van műanyag, fa, 2 rétegű- 3 rétegű üevegezésű

Kell-e zajt szigetelnie? Akkor érdemes jobbat venni.

Az ajtó is lehet 100 tól 200 ig simán.


Fűtés marad?

2015. aug. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az igényeidet te tudod, az árakat a neten is megtudod nézni, ennyi időt igazán rászánhatsz.

igények és árak tőled függenek.

2015. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is nézegettem neten, de elég vegyes volt a kínálat azért kérdeztem rá, meg az ember van hogy magának kedvezőbben számol el tudatalatt, mert azt szeretné ha a lehető legkevesebből (de igényesen) meg tudná oldani a felújítást. Én 1-2 Millára kalkuláltam, de időközben a célzott lakásról lemondtunk mert kiderült pár igen kedvezőtlen tényező.
2015. aug. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!