Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Uj lakásunkban az ágy vége...

Uj lakásunkban az ágy vége hiányzik. Éjszaka ha fejem alá teszem a kezem fázik a falon. Hogy oldjam meg egy falvédő féle kérdését falfúrás nélkül?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet szöget verni a falba?

Ahhoz csak kalapács kell.:)

Vagy húzd el a faltól az ágyat, és tégy a falhoz polcot, szekrényt, széket!

Esetleg fordulj meg az ágyon, és a lábad legyen a fal felé!

2015. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Odaállítasz egy nagyobb díszpárnát!
2015. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beteszel egy szivacsmatracot a fal és az ágy közé. Ha nem elég stabil a huzatába teszel mondjuk egy seprűnyelet. Ugyanígy betehetsz egy nagy tábla hungarocellt ha nem irtózol tőle.
2015. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mint ahogy az előző hozzászóló is írta, a hungarocell jó megoldás. Nem sokkal kell miatta előrébb húzni az ágyat, és lehet rá varrni huzatot. Így könnyebb tisztántartani, a hangulatodtól függően variálhatod rajta az anyagokat és nem kell az 'irtózatos' :-) HC-hez sem érni (csak az áthúzáskor).
2015. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Csodás látvány lesz egy hungarocell az ágy mögött (és ahogy mozog ledörzsöli a vakolatot is). Inkább vegyél pl. egy ágyvéget. A párna, stb. ugyanúgy leveri a falat, mint ahogy a kezedtől is elzsírosodik. Szóval ronda lesz, ehhez képest nem tudom, miért probléma néhány csavarhely a falvédő mögött. Festéskor eltüntethető, ha már vettél új, támlás ágyat :-)
2015. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kreativak vagytok. Nem szeretnék lyukat furni a falba, mert sajnálom. Vadi uj felujitás után vagyunk. Arra gondoltam, hogy lehetne-e egy keretet csinálni fából, ami a lábán állna, és felérne az ágy fölé a falnak szorintva, ugy hatvan cm-re. És csak az lenne valami textillel beboritva. Vagy ez hülyeség?
2015. okt. 21. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ez egy teljesen jó ötlet.
2015. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, éppen egy vadi új felújítás után kellene kinézni valami klassz falikárpitot, falvédőt, és egy tartólécet minimum felfúrni. Én a kisfiam ágyával kapcsolatban jártam így, és fogváltásnál és rosszullétnél is jó volt, hogy nem a fal lett véres kézzel összefogdosva, vagy lehányva, hanem a falikárpit. Lecsavarozva és kimosva egynapos mosás-száradás után frissen illatosan feltettem.

Mondjuk én éppen nem sajnálok lyukat fúrni a falba. Sok festményem és fali ingaórám van.

2015. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
50%
5ös mondja jól. Nem kell variálni! Ha nincs az ágy végén emelt rész akkor azt kell csináltatni hozzá. Olyan színben ami megy hozzá, hasonnló fa színűt vagy fehéret, lapszabászaton levágják és élfóliázzák. Egy olcsóbb nm 2000-4000 Ft. Azt hátulról fel lehet csavarozni. Falvédő? Hol élünk már. XXI sz.!
2015. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Valószinü ez lesz !
2015. dec. 10. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!