Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen zuhanyfüggönyt vegyek?...

Milyen zuhanyfüggönyt vegyek? Poliésztert vagy olyanszerűt, mint a nejlon? Előnyök és hátrányok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 20:31
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Én nem szeretem a zuhanyfüggönyt, zuhanyozás közben száll húzódik befelé. Nagyon praktikátlan. Nálunk zuhany paraván van, kádra szerelhető típus.
2015. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nejlon fólia - tusolás közben rátapad a fenekemre...
2015. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ami olyanszerű, mint a nejlon, azaz nagyon vékony, az olcsó. Ez az előnye. Az összes előnye. :)

Különben ezzel sincs gond, mert tusolásnál legelső mozdulatom mindig az volt anno, hogy végignyomattam vízzel, így már van egy kis súlya, meg nincs is feltöltődve, hogy rám ragadjon. (Persze, nagyon szűk helyen ez nem elég.)

Nem is sokáig bírja az ilyen.

2015. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a polyester vált be, főleg azért, mert 30 fokon mosható gépben.
2015. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra kell figyelni, hogy van zuhanyfüggöny ami olyan, mint a sűrűn szőtt textil. És éppen ezért nem is vízzáró.

Mi is megvettük, aztán néztünk nagyokat, hogy mi ez a locspocs. Aztán ráfröcsköltem, és néztem ahogy átfolyik rajta a víz.

Szóval csak egybe műanyag felületűt érdemes.

2015. okt. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sealskin vinyl függönyei nagyon jók, egyáltalán nem szállnak befelé.
2015. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!