Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen műanyag ablak márkát...

Milyen műanyag ablak márkát érdemes választani? Mi a legjobb ár-érték arányú termék jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egy régi építésű társasházi lakás eredeti fa ablakait szeretném tavasszal kicseréltetni. Bízom abban, hogy előbb utóbb majd lesz otthon melege program, vagy panelprogram, vagy ki tudja mi lesz a neve a jövőben, ezért azzal is kalkulálni kell, hogy majd akkor is a lehető legnagyobb eséllyel megfeleljen a pályázati feltételeknek.

Mire gondoljak. figyeljek? (Pl. 10cm-es ablaktok, hogy a beforduló nikecell, és a redőny is elférjen egymás mellett rajta, s.t.b.)

Várom a véleményeket, tapasztalatokat, segítséget :-)


Üdv.:

T.



2015. dec. 1. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az interneten több vállalkozást is találsz. Leírod a pontos méreteket és az elvárásaidat, és többtől is árajánlatot kérsz.

Én is így tettem. Nekem sikerült még-jobban lenyomnom az amúgy elfogadhatónak tűnő árat is.

Nem bántam meg. Korrekt, pontos munkát kaptam.


Szerintem, ne várj a tavaszig, mert akkortól már kevésbé tudsz kiharcolni kedvezményt, mert megint sok lesz a megrendelés.

Nem kell félni, attól, ha még a hideg időben cserélik a nyílászárót, mert pillanatok alatt megtörténik a csere. Még csak kihűlni sincs ideje a lakásnak.

2016. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előbbi vagyok. Most olvastam, hogy a márkára kérdeztél rá.


Nem a márka a lényeg! Én is egy fa ablak helyett csináltattam műanyag ablakot. A beépített ablak minősége, a szín (hogy ne térjen el a többitől) és a vállalkozó garanciája volt nekem a legfontosabb.

2016. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!