Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Öntöttvas kádat szétlehet...

KomiLaci kérdése:

Öntöttvas kádat szétlehet vágni sarokcsiszolóval?

Figyelt kérdés
Panel fürdőszobából kéne úgy kivenni a kádat, hogy az előtte futó vízvezeték csövek egyben maradjanak.

2015. dec. 15. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen , én is úgy vettem ki hogy előtte ketté flexeltem . A vágókorong vastagságára nem emlékszek .
2015. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbáljuk úgy :)
2015. dec. 15. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindent szét lehet, csak a kérdés az, hogy hány lapot "eszik" meg közben.
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Előtte kérdezd meg a szomszédokat, mikor zavarná őket a legkevésbé a heavy metal koncert.
2015. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

nagykalapáccsal ráütsz, és darabjaira hullik az egész.

persze ha valóban öntvény.

párat már bontottam így ki, össze lehet törni olyan apróra, hogy akár egy vödörben is apránként le tudod hordani.

2015. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
ha öntvény, akkor kalapáccsal gyorsan megy, én azzal csináltam. 5-10 prc volt az egész, kár flexet koptatni ezért.
2015. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Panelban sima lemez kád.
2015. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már ki van bontva, akkor próbáld megemelni. Ha lemezkád, akkor nem túl nehéz, ha öntvény, akkor viszont beszarsz. Utóbbit tényleg szét lehet verni könnyen egy nagyobb kalapáccsal, de érdemes a fürdőajtót becsukni meg egy síszemüveget felvenni, mert előszeretettel pattognak belőle a szilánkok. Lemezkádhoz viszont tényleg sikító a jó megoldás.
2015. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!