Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy ell egy falat telibe...

Nikóc@ kérdése:

Hogy ell egy falat telibe lehálózni?

Figyelt kérdés
Eljutottam addig hogy a vizes részt levertem,majd lealapoztam kontakt anyaggal,visszavakoltam vízbe,ismét le alapoztam és most az lenne a kérdésem hogy hogy kell telibe lehálózni a falakat?,-mennyezettel együtt.Mivel vályog valamint sár falakról beszélünk ez lenne a leg időtállóbb megoldás.Segítségem nincs,vállalkozóra meg pénzem nincs.Mielőtt megindúlna a válaszadás kérem értelmezzék a leírtakat,-miszerint nem az érdekel hogy nő létemre ugy sem fogom tudni megcsinálni és hasonló válaszok...azoknak az embereknek a segítsége érdekel akit csinál(tak)nak ilyet.Van úgy nevezett lepke(szerszám)amit nem tudok egyenlőre használni,a háló is és a ragasztó is meg van csak nem tudom hogy kezdjem el.Köszönöm a segítséget!
2015. dec. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy glett vas, szike v olló,mérőszalag, veder, fúró és keverő szár kell! Vödörbe ~ 1,5 l víz, hozzá adagolni a ragasztót pépes sűrűségűre keverni! Míg áll, addig lelehet szabni a hálót! Hosszában 10 cm rá kell hagyni. Mindegy , hogy az oldalfallal v a menyezettel kezded! Fedésbe legyen a 10 cm oldalt is amit csík mutat. Ezt követően újra +kevered a ragasztót, és glett vassal 1,-m szélesen vastagabban felgletteled a ragasztót és abba teszed a hálót és bele""vasalod" , vagyis most már a felesleges ragasztót le szeded, miközben lehetőleg sima legyen! Nem árt ha ketten csináljátok, főleg a mennyezetet! Száradás után csiszolás, és egy vékonyabb ragasztóval átlehet glettel, v Riggips 0-3 mm szemcse nagyságúval legletteled! csiszolás, és festés! . száradás után "flekkólas" javítod ahol még kell, és mehet a második sor!

Remélem tudtam segíteni! Jól végzett munkát kívánok!

2015. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden ok, csak Türelem!!!
2015. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes leírást,végre valaki segített és nem nevetett ki!Nagyon köszönöm mégegyszer,nagyon szép estét kívánok!
2015. dec. 22. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!Sok szerencsét... Boldog karácsonyt kívánok!
2015. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
N.mit!
2015. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!