Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek mennyibe kerülne...

Szerintetek mennyibe kerülne egy jó alapzatú ház felújítása?

Figyelt kérdés
Szinte totális kibelezésre gondoltam, olyan háznál, aminek masszív, nem vizesedett az alapja. Néhány elképzelt igényem nekem is van, többek között: padlófűtés, 5-6 centis szigetelőanyaggal alászigetelve, 12 centis frontrock kőzetgyapot a homlokzatra, 10 centis tetőtéri szigetelés, új tetőszerkezet és 3 rétegű üvegezés. A beltérben pedig új konyha, fürdőszoba, metchlaki és parketta. Mindezt milyen költség mellett valósítható meg?

2016. jan. 2. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Igényszinttôl függ, de 150-200 ezer/m2 számolhatsz, mivel szinte csak a szerkezet marad.

Off

10 cm hôszigetelés a tetôtérben már nem elég.

2016. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval kamu a 100-110eFt/nm ár? Mert most néhány perce ezt olvastam.
2016. jan. 2. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

100-110 EFT/m2 az egy átlagos belső felújítás, erre neked rájön a homlokzat, tető. A padlófűtés, 3 rtgű ablakok pedig már nem alapáron vannak.

Én elgondolkoznék új építésen, tényleg csak a probléma (odvas falak, rossz alaprajz) marad meg a házból.

2016. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!