Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba festése vagy...

Fürdőszoba festése vagy csempézése?

Figyelt kérdés

Felújítás előtt állok, és nagy dilemmában vagyok. Nem igazán tetszenek a csempés fürdőszobák, illetve spórolási szempont is lenne a festés. De nem tudom, hogy valóban spórolnék-e.

Ilyenekre gondoltam:

[link]


[link]

Fürdőszobába való, mosható festékkel lenne lefestve.


2016. jan. 21. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem biztos, hogy festett, hanem esélyes, hogy vizes helységbe való fali pvc van benne. Mi így csináltuk meg a fürdőszobánkat.


Nekem sem tetszik a csempézett, ráadásul takarítani is ezerszer egyszerűbb.

2016. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pár napja olvastam pont... vissza kerestem

[link]

2016. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fali pvc? Nem is hallottam még róla.. :) Köszi a tippet! Köszönöm a cikket!
2016. jan. 21. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is pl. fali PVC

2016. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A falra nem szívesen tennék. Vagyis nem találkoztam még a környezetemben olyan házzal, ahol lett volna a falon pvc, és egy kicsit idegenkedek tőle ez miatt. Viszont a fürdő és a wc padlójának ilyen fahatású pvc-ben gondolkodtam. Laminált padló hatású járólapot akartam venni, de aranyára van. 4-6 ezer ft között mozog. Meg hát a konyhába meg az előszobába is azt akartam volna. De kénytelen vagyok mást nézni, mert horror.
2016. jan. 21. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor feltehetőleg, a fürdőszobai PVC sem lesz jó nektek, mert olyan 10.000 ft körül van négyzetmétere.


Azért nem láthattad, mert még nem elterjedt Magyarországon, egyrészt az ára miatt, másrészről mivel nem ismerik az emberek nem tudják elképzelni, hogy milyen lehet és a régi panellakásokra asszociálnak belőle, ami azért valljuk első ránézésre nem a legigényesebb és mai szemmel nem a legkorszerűbb benyomást nyújtja.


Nálunk betonhatású PVC van a falon, a padló is szürke.


A mosható festékkel kapcsolatban, azt tudom neked mondani, hogy amit mi vettünk 5 literes vödör 20.000 Ft körül volt. Viszont élénk piros színű, amibe rengeteg festék anyag kellett, tehát ha nem ilyen elborult színt szeretnél kevertetni, ennél jóval olcsóbban megkapod. Ez a mennyiség több, mint 20 négyzetméter lefestésére elég. Ténylegesen mosható, a tapintása is picit érdes. Azt, hogy az esetlegesen fröcskölődő vizet mennyire bírja, azt nem tudom.

2016. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!