Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel lakás padlóját mivel...

Panel lakás padlóját mivel érdemes csempézésre előkészíteni régi betonlap után?

Figyelt kérdés
Fel lett szedve a 60-as évek szuper misunggal lerakott betonlapja, alatta sajnos a talaj nem olyan mint vártam, sok helyen nagyon porózus, és van benne már gödör is, mit lehet tenni ilyenkor? A vékony beton nem hiszem, hogy jó lenne, aljzatkiegyenlítő lefed ekkora hézagokat, hibákat? Válaszotokat előre is köszönöm.
2016. jan. 25. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

javaslom,Estrich beton.15-25 kg zsákos kiszerelésben kapható.A hagyományos aljzatbetontól eltérően az estrich beton egy különleges keverék, amely különböző száradást és eloszlatást segítő anyagokat is tartalmaz.


Az estrich gazdaságosan, és mindemellett gyorsan alkalmazható lakásokban, családi házakban, irodákban, közintézményekben, stb. A különböző burkolatok alá teherelosztó rétegként. Ezek az aljzatok külön aljzatkiegyenlítő réteg nélkül alkalmasak hidegburkolatok, parketta, padlószőnyeg vagy habszivacsos PVC burkolatok fogadására.

2016. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
le maradt:általában 2-10 cm vzg ban alkalmazható!
2016. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, sok jót írnak róla neten, én még sosem dolgoztam vele, de tetszik, jobbak a leírásai mint az aljzatkiegyenlítőé. Sima betonon is gondolkoztam, csak azt ugye ilyen vékonyan nem igazán szabad leönteni. És ezt a "misungos" maradékot fel kell teljesen szedni? Nem érzem, hol a vége, mivel negyedik emelet, attól félek a födémig mehetek :)
2016. jan. 25. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha födémig, akkor addig szedd fel!hallani a kopogásából! De sztem 1* meglazul az már akkor jön az egész! Jól végzett munkát!
2016. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!