Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fa ajtó felújítás/újrafestés?...

Fa ajtó felújítás/újrafestés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ez egy panel házban van, az eredeti régi ajtó.

Mit lehetne csinálni hogy kicsit jobban/modernebben nézzen ki? Valami tipp? Ha lehetne, kicsit részletesen!

[link]

[link]



2016. febr. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A külsejét lambériával borítani, majd lakkozni.

Vagy ha nagyobb összeget is szánnál rá, akkor nézz utána a flóderezésnek.

2016. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lambériát hogyan rögzítsem?
2016. febr. 4. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

50 ezer körül van már lemez ajtó, panelba tökéletes mivel ott nem szoktak nagykalapáccsal meg pajszerrel mászkálni a betörők.

sőt én még nem is hallottam olyanról, hogy panelba az 5-en felfeszegették volna a bejárati ajtót.

én biztos nem állnék neki felújítani egy ilyen 30-40 éves ajtót.

felújítod aztán 3 év múlva kiszakadnak a zsanérok, vagy akármi más.

mellesleg egy igényesebb kinézetet csinálni rengeteg időbe kerül, és 20 ezer alatt biztos nem állna meg.

nekem lennének alternatíváim felújításra, de mondom én biztos nem szarakodnék egy ilyen ezer éves bejárati ajtóval, mikor újat és nagyon szépet kapsz már elérhető áron.

2016. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi pici apró szegekkel csináltuk, vagyis aki felrakta, jövőhéten tudok neked mellékelni egy fotót, hogy milyen, hogy néz ki elkészülve. Írj, ha küldjem. Sajnos hétfőig nem vagyok otthon, hamarabb nem megy.


Jövőhéten tudok flóderozott ajtót is mutatni, az pedig most készül, persze, ha az a módszer érdekel.

2016. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4/4 9:35-ös hozzászóló küldtem üzenetet!
2016. febr. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!