Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelben honnan tudhatom meg,...

Panelben honnan tudhatom meg, hogy hol mennek pontosan az eredeti vezetékek?

Figyelt kérdés
Hol lehet ezt megtudni? Közös képviselő? ELMŰ? Építészeti iroda? Sehol?

2016. febr. 11. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan eszköz, mivel ki lehet mérni bontás nélkül a falon.
2016. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A közös képviselőt kérdezd,hogy van-e papír róla,ha nincs [link]
2016. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, feszültség alatti vezetéket ki tudsz mérni, de panelben csak akkor, ha vakolt vezeték van. Védőcsőben kicsit levőt már nem nagyon.
2016. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terv nem lesz, ha mségis van, semmi garancia arra, hogy a lakás úgy is lett vezetékezve. Én olyan gányolásokat találtam nálunk, mint ad-hoc gipsz a megszakadt cső helyén, ahol mellesleg úgy szétvésték a falat, mintha Hulk járrt volba ott. És persze a nyomvonal sem maradt az eredeti.
2016. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bukott a mutatvány. Ezt senki ember fia meg nem tudja neked mondani. Támpontokat kell keresni, pl kapcsolókat, konnektorokat. Azokhoz általában egyenes vonalban szoktak futni a vezetékek. (Vagy függőleges, vagy vízszintes irányban.)
2016. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szoc panelban néha ferdén is !
2016. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!