Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújítás indul a panel...

Lakásfelújítás indul a panel lakásunkban 2 hét múlva, mit írjunk ki szöveget a faliújságra?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A házirendet nézd meg és próbálj olyasmit, hogy ahhoz tartva magatokat felújítás kezdődik a lakásotokban 2 hét múlva ettől eddig, naponta ettől és eddig kéritek szíves türelmét a többi lakónak. Ha el kell zárni a vizet vagy bármi, azt külön írjátok le.
2016. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az első hozzászóló leírta a lényeget, de számíts arra, hogy így is lesz majd olyan, aki fel akar majd jelenteni... (tapasztalat, 30 évig laktam panelban). Velem előfordult olyan, hogy azért szóltak, mert hétköznap délelőtt fél tízkor neki mertem állni felszerelni két polcot. Sajnos ez nem kamu, megtörtént...
2016. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pedig hozom a vésőhiltit a járólapot felvésni :D Amúgy munkaidőben had sírjanak, nem érdekel. Munkaidőben munka van.
2016. márc. 16. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Jogos!!! Nem kell a bunkókkal foglalkozni, csak írtam, hogy sajnos ilyen emberek is vannak! Jó munkát!
2016. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

-Én is panelban lakom,azért is merem írni :


-ha nem írsz ki semmit úgy is jó,

-nyugodtan újítsad a lakásodat ,senkinek semmi köze hozzá,

-minden szomszéd köteles eltűrni a munkák zaját,

-bárki is jelentene fel,senki sem fog megbüntetni a felújítás miatt....

2016. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom de itt mindenért nyekegnek, de igazatok van hiába írom ki ugyanúgy jönnek majd fel
2016. márc. 16. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előző hozzászólónak, senki nem fog megbüntetni érte és neked is, hogy hiába írod ki, akkor is szólni fognak...

A tesóm is panelban lakik. Napokkal előtte kiírtuk, hogy felújítás lesz. Még el se kezdtük, már jöttek a fenyegetőzések. Amúgy munkaidőben csináltuk mi is, azért meg a kutya nem szólhat...

2016. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

légy úriember...illő tisztelettel jelzed minden lakásból egy valakinek, hogy felújítás lesz a lakásodban, ami zajjal jár..a munkákat 8-16-ig fogják végezni két héten keresztül..

köszönöd a megértést.

szombat-vasárnap pihi..


javaslom nézd meg az önkormányzati rendeletek közt a nappali zajkeltést, különböző munkák végzését..

arra ügyelj, hogy a lépcsőházban ne legyen nagy por, amit bevisz a más ember lakásába a huzat.Ha belefér akkor állandóan törölje valaki a lépcsőházat..


(csak zárójelben: a tacepaókról, és a pormentesítésről javaslom telefonos fénykép készítést...tudod: Istenben bízunk, de a puskaport is szárazon tartjuk..


sok szerencsét, és békességet.

2016. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mind1 mit írsz ki,úgyis lesznek olyan f..szopók akik kötekedni,fenyegetőzni fognak.(tapasztalat)

Kisgyerekes anyuka-délelőtt 9-től altatja a gyereket,ne legyen zaj. Nyugdíjas néni-ő ebéd után alszik,ne legyen zaj..stb.. :-)

2016. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van ez előző hozzászólónak! Amíg panelban laktunk, az alsó szomszédunk volt egy ilyen különleges "állatfajta": ő akkor barkácsolt, amikor kedve volt, de én hétköznap délelőtt se csináljam. A legjobb sztori az volt, hogy egyszer azzal a szöveggel jött fel, hogy "valaki" a házban rendszeresen barkácsol hétvégén. Mi akkor barkácsoltunk először!!!!! Nem tudta, hogy ki az, csak találnia kellett egy bűnbakot, mi meg pont kapóra jöttünk neki...
2016. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!