Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne egy gázkonvek...

Mennyibe kerülne egy gázkonvektor beszerelése?

Figyelt kérdés

Mellék épületbe szeretnék gázkonvektort a cső kb 2,5 méterig a levegőben lógna és kb 8m fog kelleni vannak csöveim a készülék parapetes

voltam itt ott kérdezősködni említettem a gáztervet amit kamarás mérnök izé készíti el és mondtam azt is hogy szeretném hogy biztonságos legyen erre a válasz hogy nem a tervtől lesz biztonságos hanem a összeszerelés minőségétől

és olyan 200000 mondott árnak

elvileg a tervet a gázszolgáltatónak kell beadni meg ilyen meg olyan tanúsítvány kell

a gázszolgáltató tudta nélkül szoktak igy rendszert módosítan meg hogy a gázórát is le kell szerelni meg vissza nem elég csak elzárni?


2016. márc. 20. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Az árat én is 200-ra saccolnám, sajnos a többit én sem tudom
2016. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gázóra le és felszerelése az 20e Ft. lesz , én is meglepődtem , amikor megkaptam a csekket.
2016. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!